سخنان دکتر بوسو در مورد مدل هولوگرامی دنیا

سخنان دکتر بوسو در مورد مدل هولوگرامی دنیا

همه چیز درباره چاپ هولوگرام

سخنان دکتر بوسو در مورد مدل هولوگرامی دنیا

 

سخنان دکتر بوسو در مورد مدل هولوگرامی دنیا 

دکتر بوسو در تیم جستجو بیان می کند که با به کار گیری ” چند اتحاد ریاضی” در قالب جاذبه ی کوانتومی برای نمایش دنیای کنونی مان ” شاید بهترین کار ممکن نباشد” اما تاکید می کند که حتی اگر این چنین باشد, فقط به این معنی است که دنیا نوع خاصی از هولوگرام مطرح شده ی آن ها نبوده است.

” فرض کنید که هرچیزی که می بینید, حس می کنید و یا به صورت سه بعدی می شنوید ( و نیز زمان کنونی شما) همگی از سطحی دو بعدی ناشی شده اند. این ایده شبیه هولوگرام عادی است که تصویر سه بعدی در سطح دو بعدی کدگذاری می شود, درست مانند هولوگرام های روی کارت های اعتباری. با این حال, این بار, کل جهان کد گذاری شده است.” پروفسور ریاضیات کاتوس اسکندریس در دانشگاه سوتتمپتون در روزنامه های انتشار یافته اینگونه بیان کرده بود.

مدل هولوگرامی دنیا در آینده چگونه خواهد بود

دانشمندان به تحلیل اطلاعات ماهواره ی پلانک ادامه دادند, و در مقاله ی جدیدی محققان اعلام کردند که مدل هولوگرامی دنیا همگام با ” تورم کیهانی ” بوده است و نیایش افشردی , نویسنده ی دانشگاه واترلو در موسسه بینادی فیزیک نظری را برآن داشت تا در مصاحبه ی تلفنی اعلام کند که این مدل, از مدل سه بعدی نیز محبوب تر بوده است.

مجموعه ی اطلاعات اینده  ممکن است داستان متفاوتی را بیان کنند, اما تا کنون اطلاعات مکفی برای ارائه ی مدل جدیدی وجود ندارد. اگر نظریه ی آن ها صحیح باشد, می توانیم نتیجه گیری کنیم که یکی از ابعادی که تجربه کرده بودیم”اضافه” بوده است: مانند عمق در هولوگرام. در بعضی از جهات ” واقعی” نیست بلکه ناشی از ذهنیت ما از ساختاری بنیادی و مسطح است.

برچسب ها : هولوگرام ,هولوگرافی ,هولوگرافیک , قوانین هولوگرافیک , اصول هولوگرام ,قوانین هولوگرام ,مدل هولوگرامی دنیا ,
موضوع : | بازدید : 6
+ نوشته شده در  سه شنبه 27 تير 1396ساعت 8:29  توسط نادر رفیعی