پیشرفت هولوگرافی

پیشرفت هولوگرافی

همه چیز درباره چاپ هولوگرام

پیشرفت هولوگرافی

  

پیشرفت هولوگرافی

 در حقیقت اغلب دشوار است که بگویم تصاویر هولوگرام یا تصویری از شی واقعی باشد. ظهور لیزر دی پی اس اس راه پیشرفت در زمینه هولوگرافی بازتاب را تسریع کرد و امکان تولید هولوگرام بازتاب رنگ تصاویر را کاملا واقع بینانه فراهم کرد.
“مشکلات زیربنایی قدیمی ما که برای تامین برق سه فاز و آب برای اهداف خنک کننده مورد نیازقرار داشتند، چیزی از گذشته هستند. این واقعیت که لیزرهای کوبولت به برق ۱۳ آمپر متصل می شوند، بدون هیچ مشکل خنک کننده تفاوت قابل توجهی ایجاد کرده است.
مثلا تجربه جان برای کار با لیزرهای کوبولت از خطوط لیزری، مثبت بود که او در توصیه به استفاده از این تکنولوژی در خانه، تردید نداشت. چیزی که انجام داده است موفقیت بزرگی است.

تکنولوژیستهای اصلی در هولوگرام

پس از گذراندن بیش از ۳۰ سال در زمینه هولوگرام، دانش و تجربه ی جان ویلتشایر بدون اغراق جامع است. او یکی از تکنولوژیستهای اصلی در هولوگرام کاربردی بود (در حال حاضر آپسک یکی از شرکت های مهم هولوگرافی برجسته در جهان است.)
جان در حال حاضر برای هولوگرافی های بوواتر سی تی او است، جایی که او نقش کاملا کلیدی در پیشرفت تولید هولوگرام بازتاب رنگ دارد.
یکی از مسایل بوجود آمده برای جان در مراحل ابتدایی دخالتش با انعکاس هولوگرام در دهه ۱۹۸۰، منبع لیزر و کاربرد لیزر بود. اما شروع رابطه طولانی مدت با خطوط لیزر، به زودی به این امر کمک کرد.

برچسب ها : پیشرفت هولوگرافی,هولوگرام,هولوگرافی, تولید هولوگرام,تکنولوژیستهای اصلی در هولوگرام,
موضوع : | بازدید : 4
+ نوشته شده در  شنبه 25 شهريور 1396ساعت 12:40  توسط نادر رفیعی